• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Про РМЦ "АЙОРН"

Про РМЦ "АЙОРН"

Громадська організація "Ресурсно-методичний центр "АЙОРН" створена у 2002 році освітянами - науковцями та практиками, учасниками міжнародних проектів і програм для сприяння процесам реформування середньої освіти в Україні.

Про реалізовані РМЦ "АЙОРН" проекти читайте в розділі Історія

Діючі проекти:

Реалізація навчальної програми Intel "Шлях до успіху"

Навчальна програма Intel® “Шлях до успіху» призначена для школярів середньої, старшої школи і молоді до 25 років та дозволяє опанувати комп’ютерну грамотність, навчитися критичному мисленню та співпраці.

/Files/images/S4S2.png

Мета програми - формування в учнів навичок та вмінь, пов'язаних з успішною адаптацією в суспільстві та необхідних для досягнення успіху у 21 столітті.

Програма створена компанією Intel у співробітництві з освітніми урядовими організаціями різних країн та почала широко впроваджуватися в Україні у січні 2009 р. Програма Intel® «Шлях до успіху» складається з трьох курсів, перші два з яких розраховані на 34 години, а останній - на 51 годину занять:

  • курс “Комп'ютерні технології для спільноти”(5-8 клас) спрямовано на активне залучення учнів до життя громади - школи, мікрорайону, села, міста та пошуку шляхів розвитку місцевої спільноти.
  • курс "Комп'ютерні технології та майбутня професія"(9-10 клас) сприяє усвідомленому вибору майбутньої професії учнів. Усі вправи і проекти цієї частини програми спрямовані на дослідження проблем, пов’язаних з професійним розвитком.
  • курс "Комп'ютерні технології і підприємництво" (молодь 16-25 років) як і попередні дає можливість учням набути та вдосконалити свої навички з комп'ютерної грамотності, критичного мислення та співпраці. Проте від спрямований на те, щоб ознайомити учасників з принципами й підходами підприємницької діяльності.

Програму Intel® “Шлях до успіху» схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (Лист щодо присвоєння Грифу Міністерством освіти і науки України від 15.07.09 р. №1.4/18-2821). Програму адаптовано до Державних освітніх стандартів України і навчальних програм, а також до вимог та основних положень «Концепції профільного навчання» та «Галузевої програми впровадження профільного навчання на 2008-2010 роки».

Проект з вивчення англійської мови учнями з малозабезпечених сімей м. Києва

Проект призначено для учнів старших класів з малозабезпечених сімей м. Києва та реалізується разом з організацією AMIDEAST (освітній тренінг-центр "Америка-Середній Схід", м. Вашингтон, США) за підтримки уряду США. Проект надає можливість 15 учням із малозабезпечених сімей віком 14-15 років вивчати англійську мову протягом 2012-2013 рр. в за комунікативною методикою і з використанням американських навчальних посібників. Заняття проходять з березня 2012 до грудня 2013 року на базі ЗОШ №168 з інклюзивною формою навчання.

Програма включає заняття з англійської мови у позаурочний час три рази на тиждень, роботу за комп'ютером, участь у громадських та культурних заходах, а також інтенсивні літні мовні школи протягом двох тижнів у червні 2012 і 2013 р.

Кiлькiсть переглядiв: 90